Hemen Başvur

Gizlilik Sözleşmesi

/Gizlilik Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi2022-07-25T16:38:28+03:00

Gizlilik Sözleşmesi

Mobil Kasa Teknoloji Sanayi A.Ş tarafından hizmete sunulan www.paypad.com.tr e-ticaret sitesi (bundan sonra Site olarak anılacaktır) müşterilerimizin vermiş olduğu bilgilerin gizliliğini koruma ve yapılan alışverişlerin güvenliğini sağlama prensipleri çerçevesinde, aşağıda belirtilen kuralları benimsemiştir.

Site’ye girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre sitemiz ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır.

Müşterilerimizin Site’ye üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Sitemiz, müşterilerimizden talep ettiğimiz ad-soyad, adres, telefon numarası ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgileri yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmamaktadır. İlgili bilgiler sitemiz hizmetlerinin müşterilere en iyi şekilde sunulabilmesini sağlamak amacıyla kullanılmakta, Sitemiz bünyesinde güvenlikli bir ortamda saklanmaktadır.

Sitemiz, SSL ve Level 1 PCI-DSS sertifikaları sayesinde, müşterilerin güvenle işlem yapabileceği bir internet sitesidir